wersja beta

Magiczne kremy Klaudii Halejcio

Tagi: La Mer   -   Klaudia Halejcio   -   kosmetyki   -   beauty   -   uroda   -   zakupy online   -   pielęgnacja

2016-03-05
Fot. Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio to jedna z najlepszych polskich aktorek młodego pokolenia. Talent aktorski partnerki Tomasza Barańskiego regularnie doceniają reżyserzy angażując Klaudię w produkcjach kinowych i serialowych. Poza dużym i małym ekranem aktorka występuje także na deskach teatru.

Wcielanie się w liczne role nierozerwalnie łączy się z makijażowymi metamorfozami, którym poddawana jest Klaudia. W związku z tym zapytaliśmy, jak radzi sobie z dbaniem o piękną i zawsze świeżą skórę? Gwiazda zdradziła nam, że w pielęgnacji cery pomagają jej kosmetyki La Mer.

- Kosmetyki pielęgnacyjne La Mer to magiczne kremy. Formuła kremu została wynaleziona przez Dr Max Hubera. Jej sercem jest opatentowany kompleks Miracle Broth. W składnikach kremu znalazły się cudowne składniki: morskie wodorosty, wapń, magnez, potas, żelazo, lecytyna, witaminy C, E i B12, eukaliptusa, kiełków pszenicy. Uwielbiam ich konsystencję i to co robią z moją skórą. Po ich aplikacji skóra nabiera niesamowitego blasku i witalności. – uzasadniła swój wybór Klaudia Halejcio.

Poniżej prezentujemy, gdzie możecie kupić kremy, których używa Klaudia Halejcio.

aj

ANKIETA

reklama