wersja beta

Małgorzata Kożuchowska zachwyca w białym garniturze na ramówce TVN

Tagi: Małgorzata Kożuchowska   -   Ramówka TVN

2020-02-28
źródło: AKPA Polska Press

We wtorek 25.02 w Warszawie odbyła się wiosenna konferencja ramówkowa stacji TVN. To wydarzenie zawsze jest świętowane z niemałą pompą - nowa ramówka jest okazją dla gwiazd stacji do zaprezentowania siebie i swoich najnowszych programów i show. Podczas konferencji ramówkowej TVN spotykają się gwiazdy wszystkich czterech stacji koncernu TVN, aby wspólnie świętować nowy sezon.

Obecni na wydarzeniu byli, między innymi: Magda Gessler, Mateusz Gessler, Ania Starmach, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Rozenek-Majdan (w zaawansowanej ciąży!), Dominika Kulczyk, Kuba Wojewódzki, Oliwier Janiak, Hubert Urbański, Magdalena Cielecka, Magda Mołek i inni. TVN zapowiedziało kilka najnowszych programów - między innymi "Hotel Paradise" prowadzony przez Klaudię El Dursi na słonecznym Bali.

Podczas wiosennej konferencji ramówkowej TVN Małgorzata Kożuchowska promowała serial "Motyw", w którym gra jedną z głównych ról. Gwiazda zachwyciła wszystkich w monochromatycznym, białym garniturze i z krótkimi włosami nonszalancko postawionymi do góry. Garnitur, który Kożuchowska miała na sobie, jest projektu brytyjskiego Domu Mody Burberry.

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • ELISABETTA FRANCHI
  2 048zł
 • MELISSA ODABASH
  959zł
 • NANUSHKA
  1 349zł
 • Icon
  990zł
  1 100zł
 • BALMAIN
  1 950zł
reklama
WARTE OBEJRZENIA