wersja beta

Marcelina Zawadzka zachwyciła w Katowicach

Tagi: Marcelina Zawadzka   -   biała sukienka   -   szpilki   -   stylizacja   -   zakupy online   -   pokaz mody

2016-04-12
Fot. mwmedia

Wiosna to czas nowości. W tym przede wszystkim – nowości, modowych, biżuteryjnych i kosmetycznych. W związku z tym wciąż mamy do czynienia z premierami, prezentacjami i pokazami w Warszawie. Dla miłośników mody mieszkających poza stolicą także znajdzie się sporo imprez. Jedna z nich odbyła się w ubiegły weekend na Śląsku.

W Silesia City Center w Katowicach w sobotę i niedzielę odbyły się największe pokazy mody w regionie. 80 kolekcji zostało zaprezentowanych na 50 pięknych modelkach. Na imprezę przybyła cała plejada gwiazd. Można było zobaczyć takie znakomitości jak Olivier Janiak, Kuba Wesołowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Weronika Książkiewicz, Agnieszka Popielewicz, Maciej Musiał, Tomasz Kammel czy Tomasz Karolak. Ten ostatni partnerował na scenie Marcelinie Zawadzkiej, z którą współprowadził jeden z segmentów imprezy.

Piękna prezenterka „Pytanie na śniadanie” postawiła tego dnia na białą sukienkę  o kroju płaszcza ze złotymi guzikami i rękawami w formie peleryny oraz czarne botki peep-toe wiązane od przodu. Jak Wam się poda taki wybór Marceliny? Spasowała się lookiem z Tomkiem Karolakiem?

aj

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • TOD'S
  936zł
  2 340zł
 • VALENTINO
  3 045zł
 • VALENTINO
  3 840zł
 • VALENTINO
  14 925zł
  29 850zł
 • GIANVITO ROSSI
  1 684zł
  2 105zł
reklama