wersja beta

Marina Łuczenko na meczu Polska-Islandia. Dzięki jakiej kurtce nie zmarzła, kibicując narzeczonemu?

Tagi: Marina Łuczenko   -   mr & mrs italy   -   mecz   -   kurtka   -   parka

2015-11-16
Fot. ONS

W piątek wieczorem na Stadionie Narodowym w Warszawie rozegrano towarzyski mecz pomiędzy reprezentacją Polski a Islandią.

Podczas starcia obu drużyn nie zabrakło emocji. Polska reprezentacja zaczęła przegrywać już w 4. minucie spotkania. Zdarzyło się to za sprawą rzutu karnego, który wywołał niemałe kontrowersje.  Na szczęście, mecz zakończył się wynikiem 4:2. Oczywiście dla naszej reprezentacji.

Na trybunach podczas piątkowego meczu zsiadła plejada polskich gwiazd. Wypatrzyliśmy m.in. Sarę Boruc, Monikę Olejnik z partnerem oraz Marinę Łuczenko, która kibicowała swojemu narzeczonemu, bramkarzowi Wojciechowi Szczęsnemu.

Z racji na niskie temperatury, kibice przybyli na stadion w ciepłych okryciach. Szczególną uwagę zwracała stylizacja Mariny Łuczenko, która znana jest z uwielbienia do luksusowych marek.

Na stadionowy look piosenkarki złożyły się biała bluza, poszarpane dżinsy oraz długa kurtka w kolorze khaki z podpinką z patchworkowego futra w różne kolory. Parka to model popularnej wśród gwiazd marki - Mr & Mrs Italy.

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • MONCLER
  4 555zł
 • MONCLER
  4 075zł
 • RALPH LAUREN
  585zł
  975zł
 • MONCLER
  2 300zł
 • MONCLER
  4 625zł
reklama