wersja beta

Modny fontaź zamiast biżuterii

Tagi: Ada Fijał   -   Edyta Herbuś   -   Małgorzata Socha   -   Roma Gąsiorowska   -   Maja Sablewska   -   trend   -   klasyczny wtorek   -   fontaź   -   koszula   -   stylizacja

2016-03-21
Małgorzata Socha Fot. ONS, Edyta Herbuś, Ada Fijał Fot. mwmedia

Salony i ścianki opanował fontaź. Ta fantazyjna kokarda, która kiedyś noszona była tylko przez mężczyzn, na dobre wkradła się w stylizacje polskich gwiazd. Na takie urozmaicenie garderoby zdecydowały się ostatnio m.in. Ada Fijał, Edyta Herbuś, Małgorzata Socha czy Roma Gąsiorowska. A Maja Sablewska może chyba uchodzić za chodzącą reklamę tego charakterystycznego elementu.

Co ważne, choć możemy skorzystać z oferty gotowych bluzek z kokardą, równie efektowny rezultat uzyskamy przez połączenie bluzki z odpowiednio zawiązaną apaszką. Taki dodatek doskonale skomponuje się zarówno ze spodniami, jak i spódnicą i sprawi, że każda stylizacja stanie się elegancka.

Pamiętajmy, że kokarda sama w sobie jest tak mocnym elementem, że decydując się na nią zrezygnujmy z dużej biżuterii i krzykliwych dodatków. Wystarczą szpilki i torebka.

A jak zawiązać własnoręcznie kokardę? Możecie skorzystać ze sposobu Macademian Girl (sprawdź TU).

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • Katrus.com
  89zł
 • Katrus.com
  89zł
 • Katrus.com
  89zł
 • Katrus.com
  99zł
 • Katrus.com
  89zł
reklama