wersja beta

Noworoczna metamorfoza fryzury! Zaplanuj grzywkę w stylu gwiazd

Tagi: Kendall Jenner   -   Weronika Książkiewicz   -   Agnieszka Włodarczyk   -   Aneta Kręglicka   -   Edyta Górniak   -   Agnieszka Dygant   -   beauty   -   uroda   -   fryzura   -   grzywka   -   fryzjer

2016-01-01
Kendall Jenner Fot. https://www.instagram.com/kendalljenner/, Weronika Książkiewicz Fot. AKPA, Edyta Górniak Fot. mwmedia

Jak wiadomo, my kobiety uwielbiamy zmiany. Nowa torebka, buty, makijaż czy fryzura to sposób na poprawienie humoru i na poczucie się odrobinę inaczej. A jaki moment jest lepszy na zmianę jeśli nie początek nowego roku?

Dla wszystkich, którzy marzą o zmianie fryzury, ale boją się dużej metamorfozy polecamy prosty trick - grzywkę! Grzywka w znaczący sposób zmienia nasz wygląd, ale w razie niepowodzenia daje się szybko zapuścić i można spokojnie wrócić do starej wersji siebie. Na taką małą rewolucję zdecydowało się już wiele gwiazd, a każda wybrała inną wersję grzywki, dopasowaną do swojego wyglądu i charakteru.

Edyta Górniak postawiła na klasyczną grzywkę zaczesywaną na bok, która świetnie współgrała z jej uczesaniem i ozdobną opaską we włosach. Kendall Jenner zdecydowała się na nieco bardziej rockową wersję, postrzępioną i lekko zasłaniającą oczy, nadającą całemu lookowi odrobinę tajemniczości i drapieżności.

Anetę Kręglicką możemy podziwiać we fryzurze, której grzywka jest częścią całej fryzury, półkolista i stopniowana idealnie do niej pasuje. Na klasyczną wersję, równo obciętą, zdecydowała się natomiast aktorka Weronika Książkiewicz, której znakiem charakterystycznym są proste, blond włosy. W grzywce świetnie wygląda także Agnieszka Dygant, która wybrała opcję lekko postrzępiona, pasującą do jej falowanych włosów. 

ao
ANKIETA

reklama