wersja beta

Odkryte plecy na wielkie wyjście!

Tagi: Katarzyna Glinka   -   Natalia Siwiec   -   Paulina Sykut-Jeżyna   -   Klaudia Halejcio   -   Małgorzata Kożuchowska   -   imprezowy piątek   -   sukienka   -   plecy   -   stylizacja

2016-03-03
Klaudia Halejcio, Natalia Siwiec, Paulina Sykut-Jeżyna Fot. mwmedia

Sezon zimowy nie zachęcał kobiet do ubierania sukienek lub bluzek z głębokim dekoltem. Jeśli jednak tęsknicie za tym seksownym elementem stylizacji spróbujcie wkomponować w swój look jego nową wersję. Mowa tu o dekolcie na plecach, który pojawić się może nie tylko na wspomnianych wcześniej częściach garderoby, ale nawet na T-shirtach czy swetrach!

Dekolt na plecach da się zaznaczyć na kilka różnych sposobów. Może to być wyraziste wcięcie w kształcie litery "V", ale nie tylko. Ciekawym pomysłem jest również wyeksponowanie pleców dzięki półprzezroczystym elementom takim jak tiul czy koronka. Dekolt na plecach jest dużo bardziej subtelny i elegancki niż ten na biuście. Można go dodatkowo podkreślić specjalną biżuterią przeznaczoną specjalnie na tego rodzaju wycięcia.

Niektórym trend ten może wydawać się dość niepraktyczny, ale jeśli zdecydujecie się na sweter lub zabudowaną sukienkę jedynie z dekoltem na plecach - wcale nie będzie wam zimno. Sukienka z wycięciem na plecach to wspaniała baza do stylizacji na randkę czy kolację w eleganckiej restauracji. Świetnie sprawdzi się też na wyjście na czerwony dywan lub na imprezę. O tym, jak nonszalancko i kusząco wyglądają odsłonięte plecy doskonale wiedzą gwiazdy. Tylko ostatnio na takie rozwiązanie w swoich outfitach zdecydowały się Paulina Sykut-Jeżyna, Natalia Siwiec, Małgorzata Kożuchowska, Klaudia Halejcio i Kasia Glinka. Czy ty też będziesz miała na tyle odwagi, żeby pójść w ślady tych pań?

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • Katrus.com
  70zł
 • Katrus.com
  60zł
 • VALENTINO
  5 292zł
  6 615zł
 • Katrus.com
  129zł
 • VALENTINO
  3 315zł
  11 050zł
reklama