wersja beta

Podsumowanie 2015: Sprawdź, kogo KimKim.pl kochało w tym roku najmocniej i czyją garderobę poznaliśmy najlepiej!

Tagi: KimKim Exclusive   -   gwiazdy   -   Paulina Sykut - Jeżyna   -   Agnieszka Dygant   -   Katarzyna Bujakiewicz   -   Kasia Zielińska   -   Marieta Żukowska   -   Omenaa Mensah   -   Macademian Girl   -   Weronika Książkiewicz   -   trendy   -   stylizacja   -   podsumowanie roku 2015

2015-12-31
Fot. MWMedia

Rok 2015 był dla portalu KimKim.pl czasem niezwykłym. To na ten rok przypadł okres naszego największego rozwoju, ale i najcięższej pracy. Jesteśmy jedynym portalem, który tak dokładnie i skrupulatnie opisuje outfity gwiazd po to, abyście mogli kupić ubrania identyczne lub możliwie podobne do tych, które noszą Wasi ulubieńcy. Informujemy o tym, co dzieje się z życiu zawodowym Waszych ulubionych gwiazd i na bieżąco piszemy, po ubrania jakich marek i projektantów sięgają.

Nasze uczciwe i pozytywne podejście do tematu ich pracy i mody doceniła cała plejada topowych postaci ze świata mediów, mody i show-biznesu i częstokroć dawała temu wyraz pozując fotografom z przygotowanymi przez nas kartonikami „KimKim.pl Kocha” lub „KimKim.pl zna moją garderobę najlepiej”. 

W gronie tych, którzy w mijającym roku docenili naszą pracę znalazły się m.in. Marieta Żukowska, Agnieszka Dygant, Kasia Bujakiewicz, Kasia Zielińska, Roma Gąsiorowska, Anna Matysiak, Anna Kerth, Weronika Książkiewicz, Omenaa Mensah i Macademian Girl. Wielokrotnie z przekazem do czytelników KimKim.pl pozowała niezrównana w kwestii stylu i wyczucia mody Paulina Sykut-Jeżyna, która z doborowym towarzystwie Ady Fijał, Edyty Herbuś i Ekskluzywnego Menela zaszczyciła nas rolą ambasadorki portalu KimKim.pl. Całej czwórce za pełnienie rej roli w 2015 roku serdecznie dziękujemy!

Wielkie podziękowania składamy również wszystkim gwiazdom, które zdecydowały się w ten sposób wysłać pozytywny komunikat do naszych czytelników! Jako cała redakcja życzymy Wam nie tylko szamańskiego Sylwestra i udanego nowego roku 2016, lecz także wielu miłych, efektownych i przede wszystkim stylowych spotkań z modą na łamach KimKim.pl

js
ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • Carvela
  479zł
 • Ash
  860zł
 • Ugg Australia
  869zł
 • Swedish Hasbeens
  921zł
 • Dr. Martens
  800zł
reklama