wersja beta

Poznaj tajniki makijażu Edyty Zając!

Tagi: Kolorowe kredki   -   beauty   -   make up   -   Edyta Zając   -   WAGS   -   uroda   -   makijaż   -   kosmetyki

2016-03-06
fot instagram kolorowekredki

Edyta Zając to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych polskich WAG’s. Dziewczyna Kuby Rzeźniczaka co i rusz zachwyca nie tylko swoimi modowymi, lecz także kosmetycznymi wyborami. Nas szczególnie urzekł jej make-up, który pojawił się na instagramowym profilu wizażystki gwiazd, Kingi Szewczyk - Kolorowe Kredki.

Kinga początkowo współpracowała z innymi warszawskimi artystami, by z czasem zacząć działać samodzielnie. Jej specjalnością jest zawsze nowe i świeże podejście do kolejnych artystycznych wyzwań. Potrafi być mocnym wsparciem dla artystów, modeli i projektantów, z którymi współpracuje. Zawsze można liczyć, że tworząc nowy makijaż dla konkretnej osoby znajdzie najlepsze, własne i niekonwencjonalne rozwiązanie. Wśród jej klientów są m. in. Natalia Lesz, Edyta Górniak, Patrycja Markowska, Katarzyna Cerekwicka, Anna Mucha i wspomniana już Edyta Zając. Z racji na ich bliską współpracę postanowiliśmy zapytać Kingi o ulubione metody wizażowe Edyty oraz marki kosmetyków, którym ufa najbardziej. Oto, co nam powiedziała:

- Edyta to spełnienie marzeń każdego mejkapisty, dlatego wykonywanie makijażu na tak doskonałej twarzy nie jest trudne! Obie lubimy bawić się make-upem i testować nowe stylizacje, jeszcze nigdy nie wykonałyśmy tego samego makijażu dwa razy! Wiem, że Edi bardzo dba o pielęgnację skóry i sam wieczorny demakijaż to już dla niej rytuał. Ulubiony podkład Edyty to MAC Face & Body Foundation. Brwi podkreślamy pomadami Anastasia Beverly Hills, a buzię rozświetlam produktami marki Becca. Polecam obie te marki!

Jak się okazuje, zarówno pierwszy, jak i drugi wybór musi być trafiony z punkt. Jeśli by było inaczej to czy Edyta przy każdym swoim wyjściu wyglądała by tak zachwycająco?

aj

ANKIETA

reklama