wersja beta

Rita Ora zachwycona stylem Basi Pasek!

Tagi: Barbara Pasek   -   Rita Ora   -   stylizacja   -   miss spark   -   kurtka   -   bomberka

2016-03-22
Fot. Marta Spychalska

Kilka dni temu Barbara Pasek spotkała się w Londynie z Ritą Orą. Gwiazda pop od razu zachwyciła się kurtką dziennikarki, do której Basia dobrała spódnicę H&M oraz top MissSpark.

„I love Your jacket”, powiedziała Rita Ora, kiedy w jej garderobie w Londynie pojawiła się polska dziennikarka show-biznesowa. Po spotkaniu amerykańska gwiazda dostała modowy prezent od Basi, którą była kurtka polskiej projektantki.

- Londyn zobowiązuje, a wywiad z Ritą Orą - ikoną wyzwolonego stylu ubierania - zobowiązuje jeszcze bardziej. Dlatego dość długo zastanawiałam się co założyć, żeby wyglądać ciekawie, ale jednocześnie wciąż po swojemu. Dlatego było mi bardzo miło, że pierwszą rzeczą, którą powiedziała do mnie Rita, kiedy weszłam do jej garderoby, była pochwała. Mój różowo-zielony bomber zrobił na niej ogromne wrażenie - cieszyła się po spotkaniu Basia Pasek.

Wielobarwny bomber z kolekcji polskiej marki MissSpark trafił także w ręce samej Rity Ory, która niezwykle ucieszyła się z podarunku.

„Kiedy Rita dowiedziała się, że dostanie ode mnie takie samo ubranie, była bardzo zaskoczona, ale też zupełnie szczerze się ucieszyła. Jestem przekonana, że już niedługo zobaczymy ją w tej kurtce na jakimś zdjęciu z koncertu!”

Dziennikarka show-biznesowa oraz reporterka WP.pl i programu „Na językach” zdradziła nam także, jaką osobą na co dzień jest Rita Ora:

„Okazało się, że Rita nie jest typem rozpieszczonej celebrytki. Wyjątkowo normalna dziewczyna, wokół której nie ma wielkiego sztabu nadskakujących ludzi czy atmosfery spięcia i podenerwowania. Nasza ekipa ustawiała sprzęt nagraniowy przez kilka minut przed rozpoczęciem wywiadu. Rita mogła na ten czas po prostu wyjść i przyjść ,,na gotowe" a została, zupełnie normalnie rozmawiając z nami o zwykłych sprawach. To była chyba ostatnia rzecz, której spodziewałam się po spotkaniu z gwiazdą na światową skalę. Spora część polskich gwiazd kręci nosem znacznie bardziej niż ona!”

Na naszą prośbę Basia scharakteryzowała gwiazdę w pięciu przymiotnikach:

„Po tym spotkaniu pomyślałam sobie, że to bardzo inspirująca, pewna siebie ale i swojska dziewczyna. Do tego hm… Nie wiem jak to ująć, ale bardzo ludzka i z zachowania znacznie bliżej jej do normalnej dziewczyny niż gwiazdy światowego formatu. Ale mówię to tylko Wam!”

Barbara Pasek była jedyną polską dziennikarką zaproszoną do Londynu na wywiad z Ritą Orą. Rozmowa pań trafi do sieci w tym tygodniu. Ale skoro tylko my dostaliśmy takie podsumowanie to znaczy to, że mamy exclusive z exclusiva. Przyznacie, że w polskich mediach zdarza się to wyjątkowo rzadko?!

ao
ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • FAY
  4 977zł
  9 955zł
 • FAY
  1 428zł
  3 570zł
 • KENZO
  2 432zł
  3 475zł
 • TORY BURCH
  792zł
  1 980zł
 • MONCLER
  9 995zł
reklama