wersja beta

Różne pomysły gwiazd na święta Wielkanocne

Tagi: podróże   -   miejsce   -   urlop   -   wakacje   -   hotel   -   Wielkanoc   -   Ewa Chodakowska   -   Rafał Jonkisz   -   Rafał Maślak   -   Zosia Ślotała   -   Paulina Sykut-Jeżyna   -   Katarzyna Warnke

2016-03-26
Rafał Jonkisz Fot. https://www.instagram.com/rafal_jonkisz/, Zosia Ślotała Fot. https://www.instagram.com/miss_zi/, Katarzyna Warnke Fot. https://www.instagram.com/kasiawarnke/, Rafał Maślak Fot. http

Święta Wielkanocne to kolejna okazja do tego, żeby spotkać się z rodzinną za suto zastawionym stołem oraz nadrobić rodzinne zaległości. Znane osoby i celebryci, tak jak większość Polaków, pojedzie na te święta do swoich rodzinnych domów. Są jednak i tacy, którzy czas Wielkanocy spędzą na podróżach, a nawet na wyjazdach do egzotycznych destynacji.

Do Wiecznego Miasta wybrała się Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka Polsatu zabrała na ten wyjazd swojego męża. Para urządza sobie w Rzymie romantyczne spacery, zwiedza Panteon, zagląda do lokalnych kafejek i robi sobie zdjęcia na tle najsłynniejszych włoskich fontann. 

Na nieco odleglejszą destynację niż Europa zdecydowała się Zosia Ślotała. Stylistka wyjechała do Dubaju ze swoi partnerem oraz córeczką. I choć znawczyni mody jest tam zaledwie od czwartku, to jednak już zdążyła wrzucić na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym udowadnia, że mimo urlopu nie rezygnuje z treningów zasugerowanych jej przez Ewę Chodakowską. Co ciekawe, trenerka fitness również wybrała się w tym roku na urlop do dalekiego kraju.

Chodakowska postawiła na egzotyczną Kenię. Wybrała się tam ze swoim ukochanym. Para oznaczyła się ostatnio w jednym z tamtejszych miasteczek w hotelu Angama Mara. Trenerka fitness w przeciągu kilku dni zamieściła już sporo zdjęć przedstawiających piękne kenijskie krajobrazy. Ewa udała się także na ekscytujące i niebezpieczne safari, które było prezentem urodzinowym przygotowanym dla niej przez męża.

Kenię wybrała w tym roku także Kasia Warnke. Gwiazda zamieściła na swoich social mediach zdjęcia, na których widzimy, jak wyleguje się na idealnie czystej plaży, korzysta w najlepsze ze słońca i popija drinki prosto z ociosanego kokosa.

Takich wyborów gwiazd zupełnie nie rozumie Rafał Maślak. Były Mister Polski podczas wizyty w naszej redakcji wyznał, że nigdy w okresie Wielkanocy nie ciągnęło go do dalekich wyjazdów. Zatem jakie plany na Wielkanoc ma Rafał?

„W tę święta jak zwykle wracam w rodzinne strony na Lubelszczyznę. Najpierw jedziemy do rodziny Kamili, mojej dziewczyny. Następnego dnia zmierzamy do moich najbliższych. Niektórzy z moich znajomych wybierają na święta wyjazdy za granicę. Ja jednak lubię wracać na Wielkanoc do domu. Tam się odczuwam świąteczną atmosferę najpełniej!”

Podobne podejście do świąt ma także obecny Mister Polski, Rafał Jonkisz:

„Już się nie mogę doczekać wyjazdu do Rzeszowa. Bardzo tęsknię za rodziną oraz przyjaciółmi. Będę miał także okazję odpocząć odrobinę od treningów do ‘Tańca z gwiazdami’ i zregenerować siły. Na pewno wszyscy razem pójdziemy do kościoła ze święconką, a w niedzielę - jak tradycja nakazuje - nie będziemy wychodzić zza stołu!”

Miejmy nadzieję, że panowie nie spędzą jednak całych świąt za stołem i znajdą chwilę również na aktywny wypoczynek, którego przy okazji życzymy także wam.

ao
ANKIETA

reklama