wersja beta

Szerokie spodnie skradają serca kolejnych gwiazd

Tagi: trend   -   spodnie   -   Marcelina Zawadzka   -   Paulina Sykut-Jeżyna   -   Edyta Herbuś   -   Małgorzata Kożuchowska   -   Małgorzata Rozenek

2016-03-26
Edyta Herbuś Fot. ONS, Małgorzata Kożuchowska Fot. ONS, Paulina Sykut-Jeżyna Fot. mwmedia

Szerokie spodnie to jeden z najgłośniejszych trendów nadchodzącego sezonu. Rurki i obcisłe dżinsy wciąż będą co prawda na topie, jednak fashionistki przerzucą się tej wiosny na spodnie z obszernymi nogawkami. Moda na nie zaczerpnięta została z lat 70., które aktualnie ponownie święcą triumfy!

Krój szerokich spodni wbrew pozorom jest bardzo trudny do wystylizowania. Wysokie i szczupłe kobiety nie mają się czym przejmować, jednak „przeciętne” figury nie zawsze wypadną dobrze w tym fasonie. Niskie osoby zdecydowanie powinny wybierać wysoki stan. Dzięki temu pas kończący się nad pępkiem wydłuży (przynajmniej optycznie) naszą sylwetkę.

Równie popularne co dzwony będą w tym sezonie spodnie typu culottes. Trzeba jednak pamiętać, aby parować je z butami na wysokim obcasie lub koturnami. Ten fason bowiem bardzo skraca nogi. Dla pewności wybierajcie modele w delikatne wzory lub te z zakładkami i w kant. One zawsze poprawiają wygląd sylwetki.

O tym, jak dbać nie tylko o swoją sylwetkę ale i o modny wizerunek, wie czołówka polskich gwiazd. Tylko ostatnio na szerokie spodnie zdecydowały się m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Edyta Herbuś, Marcelina Zawadzka, Małgorzata Kożuchowska i jej telewizyjna imienniczka – Perfekcyjna Pani Domu, czyli Małgorzata Rozenek. A skoro szerokie spodnie noszą w tym sezonie prawdziwe znawczynie trendów i stylu, to może i wy powinnyście o nich poważnie pomyśleć…?

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • Katrus.com
  109zł
 • Katrus.com
  109zł
 • Katrus.com
  99zł
 • Katrus.com
  119zł
 • Katrus.com
  45zł
reklama