wersja beta

Tej wiosny nosimy się na czerwono!

Tagi: Marta Żmuda-Trzebiatowska   -   Małgorzata Socha   -   Edyta Górniak   -   Paulina Sykut-Jeżyna   -   Edyta Herbuś   -   kolorowa środa   -   stylizacja   -   czerwień   -   kombinezon   -   sukienka

2016-04-05
Marta Żmuda-Trzebiatowska Fot. mwmedia, Paulina Sykut-Jeżyna Fot. ONS, Małgorzata Socha Fot. ONS

Czerwień kusi i przyciąga wzrok. Sprawia, że nie możesz przejść w niej niezauważona. Na czym tak naprawdę polega magia czerwieni? I w co się ubrać aby wyglądać w niej naprawdę intrygująco? Za odpowiedzi na te pytania najlepiej posłużą ostatnie stylizacje gwiazd.

Czerwień zdecydowanie powraca w sezonie wiosenno-letnim. Nasycone karminowe czerwienie i chłodne odcienie z nutą koloru pomarańczy pojawiły się w propozycjach od projektantów.

Czerwone sylwetki Valentino sprawiają wrażenie wyjętych z obrazów flamandzkich malarzy. Peter Copping, dyrektor kreatywny domu mody Nina Ricci, pokazał zmysłowe i romantyczne sukienki w odcieniu wyrafinowanej, nasyconej czerwieni. Swobodne fasony kolekcji Issey Miyake wzbogaca o geometryczne wzory - szerokie kraty i cienkie paski łączy z kontrastującymi barwami, podkreślając kolor żywiołu ognia.

Równie chętnie z czerwieni korzysta Jeremy Scott projektując dla Moschino. Kolor obecny jest też w propozycjach Dolce&Gabbana. U włoskiego duetu przyjmuje on formę… bukietu róż!

Czerwień może być interpretowana na wiele sposobów, nie da o sobie zapomnieć. Przyprawi o rumieńce i dodatkowo ożywi wiosenne stylizacje. Szczególnie, jeśli będzie barwą dominującą. Na takie rozwiązanie w swoich lokach postawiły ostatnio m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska, Małgorzata Socha, Edyta Górniak, Edyta Herbuś i Paulina Sykut-Jeżyna. Czy wam też oczy sczerwieniały z zazdrości?

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • VALENTINO
  3 288zł
  8 220zł
 • Katrus.com
  60zł
 • VALENTINO
  1 822zł
  6 075zł
 • Katrus.com
  129zł
 • VALENTINO
  1 675zł
  5 585zł
reklama