wersja beta

Wiemy, gdzie spędzają święta Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny. Takiej choinki nie widzieliście!

Tagi: Marina Łuczenko   -   Wojciech Szczęsny   -   wakacje   -   hotel   -   Anantara Phuket Villas Resort and Spa   -   święta

2015-12-22
Fot. https://www.instagram.com/marina_official/

Choć większość z nas Święta spędza tradycyjnie w domu, przy rodzinnym stole, licząc na to, że wraz z pierwszą gwiazdką spadnie śnieg, to niektórzy uciekają daleko do ciepłych krajów. Właśnie taki pomysł na spędzenie Bożego Narodzenia ma piosenkarka Marina Łuczenko i jej narzeczony, grający w AS Roma, Wojciech Szczęsny.

Para postanowiła wybrać się do Tajlandii, a dokładnie na wyspę Phuket do słynnego hotelu Anantara Phuket Villas Resort and Spa. Hotel słynie z pięknych widoków, usytuowany jest bowiem w samym środku lasu, wśród tamtejszej ludności, tak aby można od razu poczuć klimat miejsca. Oczywiście w budynku nie brakuje też atrakcji, goście mogą skorzystać z sali treningowej, siłowni, basenu czy SPA.

Marina i Wojtek znani są ze swoich egzotycznych podróży, para na swoich Instagramach zamieszczała zdjęcia z wyprawy do Bangkoku, Dubaju czy na Malediwy. Zazdrościmy!

js

ANKIETA

reklama