wersja beta

Zobacz, kto chciał być Supermanem w dzieciństwie!

Tagi: Rafał Maślak   -   Radek Pestka   -   moda męska   -   stylizacja   -   Look   -   zakupy online   -   spodnie   -   marynarka

2016-03-31
Fot. mwmedia/ons

W najbliższy piątek do kin trafi „Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości”. W środowy wieczór film miały okazję zobaczyć gwiazdy. Naszą szczególną uwagę przykuli mężczyźni – Radek Pestka i Rafał Maślak.

Były Mister Polski na te okazję postawił na koszulę i bluzę Terranova, do których dobrał spodnie Ozonee i buty Cobbled by Northern Cobbler.

Z kolei zwycięzca ostatniej edycji Top Model założył płaszcz i marynarkę H&M, koszulę Tommy Hilfiger, a także spodnie i buty Puma. Tylko nam Radek zdradził, że jest wielkim miłośnikiem sagi o superbohaterach:

- Od początku serii o Batmanie jak i Supermanie oglądam zawzięcie każdy film z tymi bohaterami, więc nie mogło mnie ominąć starcie tych dwóch legend w jednej produkcji. Jako mały chłopiec zawsze chciałem być Supermenem, dlatego też, co oczywiste, to ta postać zrobiła na mnie największe wrażenie. Zresztą cały film był fantastyczny! Świetny scenariusz, napięcie, efekty specjalne i nagły zwrot akcji to mocne atuty tego obrazu. I choć film trwa 2,5 godziny to jednak czas podczas jego oglądania mija o wiele, wiele szybciej. – powiedział nam Radek Pestka. 

O filmie widzianym ze swojej perspektywy powiedział nam także Rafał Maślak:

„Film ‘Batman vs Superman’ pokazuje na jak wysokim poziomie są efekty specjalne. Do tego dwaj superbohaterowie z mojego dzieciństwa - wszystko to tworzy niezwykły klimat. Kiedy byłem dzieckiem to chyba jak każdy próbowałem wcielać się w rolę superbohaterów, być jak oni. Po części ta fascynacja została do dziś, bo kiedy wchodzi jakiś nowy film z postaciami o super mocach zawsze staram się iść do kina i zobaczyć wszystko na dużym ekranie. Tak było też tym razem i zupełnie tego nie żałuję!”

„Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości” do obejrzenia w kinach już od 1 kwietnia.

aj

ANKIETA

reklama