wersja beta

Zobacz, kto zachwycił na otwarciu Teatru Kwadrat

Tagi: Edyta Herbuś   -   Katarzyna Zielińska   -   Marta Żmuda-Trzebiatowska   -   stylizacja   -   French Connection   -   Kazar   -   sukienka   -   szpilki   -   Marlu   -   Aquazzura   -   Apart   -   Marni   -   Emilio De La Morena   -   spódnica   -   marynarka

2016-03-14
Fot. mwmedia

W miniony weekend odbyło uroczyste otwarcie Teatru Kwadrat. Zobaczcie, kto zachwycił na czerwonym dywanie.

W sobotni wieczór miało miejsce przecięcie wstęgi z okazji otwarcia dużej sceny Teatru Kwadrat, połączone z premierą spektaklu „Medium”. Wyjątkowe wydarzenie wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród gwiazd, które licznie pojawiły się tego dnia w teatrze przy ulicy Marszałkowskiej.

Naszą uwagę szczególnie przykuły piękne aktorki: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska i Edyta Herbuś. Wszystkie trzy gwiazdy zachwycały swoimi stylizacjami.

Pierwsza z nich postawiła na komplet polskiej marki. Zarówno marynarka, koszula jak i spódnica pochodziły z kolekcji Marlu. Zestaw Marta Żmuda-Trzebiatowska uzupełniła sandałami Aquazzura i bransoletkami Apart.

Polski akcent znalazł się także w zestawie Katarzyny Zielińskiej. Aktorka miała na sobie szpilki Kazar, które zestawiła z sukienką i torebkę French Connection.

Na światowe marki zdecydowała się Edyta Herbuś. Gwiazda tego wieczoru założyła sukienkę Emilio De la Morena, do której dobrała torebkę Marni.

Która gwiazda podoba wam się najbardziej?

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • Katrus.com
  60zł
 • VALENTINO
  2 487zł
  8 290zł
 • Katrus.com
  119zł
 • Katrus.com
  70zł
 • Katrus.com
  119zł
reklama